MOTO KUŇKA

Pojištění motocyklů

Lokalizace a monitoring

K vyhledání motocyklu nepotřebujete placenou asistenci dispečinku nebo jiné třetí strany. Stačí z Vašeho telefonu prozvonit jednotku ERKIL a během krátké chvíle obdrříte SMS s podrobnými informacemi o poloze motocyklu. Adresu, rychlost pohybu i pozici motocyklu zobrazíte snadno na mapě přímo ve svém mobilu!

erkil-sada

Motoalarm Váš motocykl nepřetržitě hlídá

Pokud dojde ke krádeži motocyklu, ERKIL Vás ihned upozorní voláním na předem nastavené mobilní telefonní číslo. Bude Vám volat tak dlouho, dokud na alarmové volání nezareagujete. Instalací jednotky Erkil zvyšujete naději na zadržení zloděje a záchranu své motorky.
Dále můžete využít funkce Zóna, kdy jednoduchým nastavením jednotky budete informováni o opuštění motocyklu z Vámi určeného prostoru. Vymezený prostor může být třeba Vaše město, nebo okres, kraj, ale také jen Vaše garáž….

Cena provozu je nejlevnější na trhu

K provozování jednotky Erkil Vám postačí jakákoliv kreditní nebo paušální SIM karta. Provoz stojí pouze ceny smsky zaslané v reakci na Vaše dotazování jednotky, tzn., kolikrát budete jednotku dotazovat, tolikrát zaplatíte cenu jedné smsky odeslané z jednotky Erkil. Těch může být za měsíc 20 a víc, ale také žádná…záleží pouze na Vás!

Montáž

Montáž jednotky je velmi snadná, většinou ji zvládne majitel motocyklu sám. Pro méně zdatné řidiče doporučujeme využít služeb autorizovaných dílen.

Stáhněte si podrobnější informace o zařízení ERKIL

Také pro GPS lokalizaci motocyklů a ostatních jednostopých motorových vozidel má Erkil zajímavé řešení. Chraňte svou motorku dokud je čas!

erkil-logo

 

Comments are closed.