MOTO KUŇKA

YAMAHA XVS 1100 Drag Star, ČR. PRODÁNO !

YAMAHA XVS 1100 Drag Star, koupený nový v ČR: 9/2003, po 2. majiteli. Poslední ji vlastnil 8 let, najeto: 32.071 km, servisní knížka, manuály, všechny orig. klíče v.č. štítků klíčů, orig. nářadí … atd. T.K. do 8/2019. VIN: JYAVP057000004719.

VÝBAVA: rampa s přídavnými světlomety, chromový rám př. blatníku, značkové předkopy + původní stupačky v.č.pák, táhel a šroubů – lze jednoduše přemontovat, nenamontovaný ochranný rám od: Higway Hawk – lze namontovat jen s orig. stupačkami. Dále laděné výfuky: Silver Taik – super zvuk, KN filtr, opěrka spolujezdce s nosičem od Givi, podpěry brašen, slušné kožené brašny, doplňkové chromované boční kryty kaslíků, otáčkoměr, víčko brzd. nádobky, akční zpětná zrcádka a led-diodové zd. světlo – vše s E-čkama, rolka, modře podsvícené celé mota… dále přidám z mota demontovaný alarm s dálkovým ovládáním, zánovní třásně na páčky a rukojeti … .

V roce 2016 vyměněné svíčky, olej v kardanu a nový KN fitr. Na jaře 2017 nové obě pneumatiky, motorový olej: Castol: 10W-40 + přední brzdové destičky – vše najeto do 2 tis. km. Jinak bezvadné brzdové kotouče, zd. destičky na 40% a vše ostatní bezproblémové. Celkově moto připravené na letošní sezonu – bez investic!

Velmi pěkné nehavarované moto. Bez jakéhokoliv poškození. Původní zachovalý lak, netknuté chromy. Bohatě vybavené. TOP

               -                   PRODÁNO !

Možnost výměny, protiúčtu, úvěru i dopravy.

Comments are closed.