MOTO KUŇKA

YAMAHA XVS 1100 Drag Star Classic. PRODÁNO !

YAMAHA  XVS 1100 A Drag Star Classic, r.v.: 2005 najeto: 77.640 km, 2007 dovoz z Kanady, od roku 2008 pouze jeden majitel – 9 let, pravidelný servis, 2x klíče + 2x ovladač alarmu + manuál v č.j., kopie přihlašovacích protokolů … . T.K. do 5/2019.

DOPLŇKY: alarm s dálkovým ovládáním, značková rampa s přídavnými světlomety, širší řidítka + rukojeti od Kuryakynu, ochranný rám se stupačkami, laděné výfuky s vložkami – super zvuk + orig. koncovky Yamaha , velká – pohodlná opěrka spolujezdce s nosičem, kožené brašny také orig. Yamaha upevněné na pevném rámu, značkové zadní plotny… . Dále chromované koncové lemy blatníků, okrasný kryt kardanu, motoru, předních brzdičů, krku, zadního světla, stínítka všech světel a blikačů, zásuvka 12V, modře podsvícené celé moto, další doplňková víčka, nádobky, kryty … atd.

Před 1.500 km nové obě pneumatiky, olej v motoru: Yumalube 10W-40 v.č. filtru, nový olej v kardanu a všechny brzdové kapaliny. 2016 po pravidelné výměně oleje nové přední destičky, ložiska v krku a nová baterie. 10/2016 provedené seřízení a měření výkonu motoru na motorové brzdě v Triumphu Olomouc  s laděnými i orig. výfuky - bezvadné – viz graf, na požádání zašlu mailem.

DRAG STAR  motoricky i celkově v dobrém stavu – bez nutných investic!

Krásné moto v původním, nehavarovaném stavu, velmi luxusně vybavené, vyjímečně zachovalé a perfektně udržované!

                  -                    PRODÁNO !

Možnost výměny protiúčtu, úvěru i dopravy.

Comments are closed.