MOTO KUŇKA

VICTORY CROSS COUNTRY TOUR, 2012. – PRODÁNO !

VICTORY Cross Coutry Tour ABS - / 1.731 cm3, 71.3 kW, 6 speed /. R.v.: 2012, najeto: 34.647 mil = 55.780 km. Dovoz z USA, již na CZ značkách a dokladech v.č. zapsaných všech výjimek ve velkém T.P. na základě rozhodnutí Ministerstva dopravy ČR. Kopie všech dohlašovacích protokolů a dokladů, servisní knížka, 2x klíče … . T.K. do 2/2022. VIN: 5VPDW36N3C3003323.

VÝBAVA provedení TOUR s originálním obřím zadním kufrem, opěrkou spolujezdce, repro a s osvětlením, přední chromové padací rámy + zadní rámy kufrů, zadní skořepinové kufry – všechny kufry zamykatelné jednim klíčem jako spínačka a s rychloupínáním, přední štít s plexi, zadní plotny. Součástí Cross Country je dále: ABS, palubní počítač, přepínámí km/míle, tempomat, radio + př. a zd. repro, 2x zásuvka 12 V, vzduchově stavitelné odpružení zadního kola, vyhřívané dvoupolohové rukojeti, vyhřívané přední a zvláštť zadní sedáky – také dvoustupňové. Dále doplňková orig. sklopná a výškově stavitelná opěrka řidiče s kapsičkou, pohyblivé loketní opěráky spolujezdce, dobíjecí kabel baterie … atd .

Velmi slušné obě pneumatiky, bezvadné brzdové kotouče i destičky, netknutý převodový řemen … a vše ostatní. Nový olej v motoru / Motul 20W-50 / v.č. filtru, nové svíčky a baterie – záruční list. Následně vystavena SERVISNÍ KNÍŽKA. Na motu provedené základní úkony údržby – připravené na sezonu !

Úžasně atraktivní velké moto, stvořené pro dlouhé cestování. Bohatě vybavené, s největším úložným prostorem ve své třídě / 155 litrů /. Nepoškozené, v originálním stavu. TOP ! Nutno vidět!

                   -                       PRODÁNO !   

Možnost výměny, protiúčtu, úvěru i dopravy.

 

 

Comments are closed.