MOTO KUŇKA

O nás

Dobrý den,

vítejte na internetových stránkách firmy:   MOTO KUŇKA -  Němčice u Pardubic  / pod hradem KUNĚTICKÁ HORA /.

Naše firma se zabývá již několik let dovozem, výkupem a prodejem ojetých motocyklů, a to všech možných kategorii i kubatůr. Vybíráme pro Vás pouze kvalitní motocykly s jasným původem, které důkladně prověřujeme a to jak po stránce technické, tak především, po stránce legislativní.

Žádný z motocyklů není po velmi těžké havári. Většina našich motocyklů je evidentně po prvním majiteli, s vyplňovanou servisní knížkou a deklarovanými kilometry.

V případě dovozu motocyklů vždy s motocyklem procházíme dovozovou technickou prohlídkou a vyřizujeme veškeré doklady až po vystavení CZ  T.P.

V  PŘÍPADĚ   ZÁJMU  O  PROHLÍDKU  URČITÉHO MOTA /vybraného v nabízených motoch na prodej/ JE NUTNÉ  PŘEDEM  DOHODNOUT  SCHŮZKU na tel:  602 438 140 !!! 

………………………………………

MOTOCYKLY  NABÍZÍME  NA  ADRESE:
-     Němčice 74, 533 52  Staré Hradiště u Pardubic, pod hradem Kunětická Hora – po dohodě na tel.: 602 438 140  -  Sýkora Petr  / majitel firmy /.  

–    Autobazar FINIŠ Pardubice u obce Stéblová (vedle hlavního tahu silnice Hradcem Králové – Pardubice), otevřeno každý den včetně soboty a neděle od 9.00 hod do 18.00hod, (v zimě a o víkendu pouze do 17.00 hod),  kontakt: autofinis.pce@iol.cz, tel.: 725 726 177.

……………………………………….

ELEKTRONICKÁ  EVIDENCE  TRŽEB  JE  ZDE  PROVÁDĚNA  V  BĚŽNÉM  REŽIMU.  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

Comments are closed.