MOTO KUŇKA

O nás

Dobrý den,

vítejte na internetových stránkách firmy:   MOTO KUŇKA -  Němčice u Pardubic  / pod hradem KUNĚTICKÁ HORA /.

Naše firma se zabývá již několik let dovozem, výkupem a prodejem ojetých motocyklů, a to všech možných kategorii i kubatůr. Vybíráme pro Vás pouze kvalitní motocykly s jasným původem, které důkladně prověřujeme a to jak po stránce technické, tak především, po stránce legislativní.

Žádný z motocyklů není po velmi těžké havári. Většina našich motocyklů je evidentně po prvním majiteli, s vyplňovanou servisní knížkou a deklarovanými kilometry.

V případě dovozu motocyklů vždy s motocyklem procházíme dovozovou technickou prohlídkou a vyřizujeme veškeré doklady až po vystavení CZ  T.P. v případě potřeby u mot z USA v.č. výjimek od Ministerstva dopravy ČR.

V  PŘÍPADĚ   ZÁJMU  O  PROHLÍDKU  URČITÉHO  MOTA  JE  NUTNÉ  VŽDY PŘEDEM  DOHODNOUT  SCHŮZKU  na telefonu:  602 438 140 !!! 

………………………………………

MOTOCYKLY  NABÍZÍME  NA  ADRESE:
-     Němčice 74, 533 52  Staré Hradiště u Pardubic, pod hradem Kunětická Hora – po dohodě na tel.: 602 438 140  -  Sýkora Petr  / majitel firmy /.  

……………………………………….

ELEKTRONICKÁ  EVIDENCE  TRŽEB  JE  ZDE  PROVÁDĚNA  V  BĚŽNÉM  REŽIMU.  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

Comments are closed.