MOTO KUŇKA

HONDA VT 750 C Shadow – Prodáno !

HONDA VT 750 C Shadow, koupená nová v ČR u dealera Hondy ve 3/2003, od 1. majitele / ročník: 1952, vlastnil ji přes 12 let /, najeto: 50.782 km, servisní knížka s pravidelnými záznamy + účty od posledních prováděných servisů, původní manuál v č.j., všechny orig. klíče + lx, nepoužité nářadí… T.K. do 7/2017.

Rampa s přídavnými světlomety, rám předního blatníku, chromovaný kryt chladiče, přední plotny + předkopy na rámu + zadní stupačky od fi. Highway Hawk, stejně tak zadní kryt světla, chromované páčky, kryt nádobky brzdové kapaliny… Dále je k motu od Givi plexi štít s certifikátem, originál opěrka spolujezdce s nosičem, značkové kožené brašny na pevném rámu, nová rolka, kožený potah nádrže s kapsičkou, klaksony Mikko, hodiny na řidítkách, stínítka všech světel a blikačů, důmyslný držák opěrky spolujezdce za sedadlo řidiče pro singl jezdce a další doplňky,chromované kryty, ozdoby … .

Ve 42 tis. km nová kompletní řetězová sada … servis v autorizovaném servisu Honda za 11.400,- Kč. 2013 nová baterie + zadní pneu, přední je velmi slušná. 5/2015 / ve 49 tis. km / kompletní výměna všech náplní: olej, brzdová kapalina, chladicí + nové svíčky, filtry… servis v Hondě za 10.500,- Kč.

Vše dokladováno účty a pravidelnými záznamy v servisní knížce ! Nevídaná důslednost údržby !

Celkově naprosto ve špičkovém stavu. TOP s maximální výbavou !

     -         PRODÁNO   !

Možnost protiúčtu, výměny i úvěru.

Comments are closed.